خبرگزاری فارس: نماینده کرج در مجلس گفت: مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی، تغییر نگاه جهانیان به ایران و ایرانیان است.

فاطمه آجرلو امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار اشت: پیش از انقلاب اسلامی به خاطر وجود یک رژیم مستبد و دست‌نشانده، جهانیان و به ویژه مسلمانان نگاه خوبی به ایران نداشتند که امام خمینی (ره) این نگاه را تغییر داد. 
وی با اشاره به نقش مردم به رهبری امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب اسلامی افزود: انقلاب ما الگویی برای ملت‌های مظلوم و آزاده جهان است و خونی تازه در رگ‌های مقاومت در برابر استکبار جهانی دمید. 
نماینده کرج در مجلس خاطرنشان کرد: کینه‌ای که کشورهای استکباری از انقلاب اسلامی و ملت ایران به دل دارند، به خاطر امیدی است که انقلاب به روح آزادگی در جهان دمید. 
آجرلو با تأکید بر اینکه باید ابعاد مختلف انقلاب اسلامی برای نسل جوان تبیین شود، تصریح کرد: نباید بیان خاطرات، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به دهه فجر خلاصه شود، بلکه باید همواره اهداف انقلاب را در پیش رو قرار داده و برای تحقق آنها تلاش کنیم. 
وی در پاسخ به این سوال که انقلاب اسلامی چه تأثیری در مقاومت مسلمان در لبنان و فلسطین دارد؟ اضافه کرد: تا پیش از انقلاب مسلمانان جهان امید کمی به پیروزی داشتند و همواره از قدرت استکبار جهانی ترسی در دل داشتند، اما انقلاب ملت ایران پوشالی بودن این قدرت را به اثبات رساند. 
آجرلو در پایان یادآور شد: امروز ملت‌های آزاده جهان به ایران و ایرانی به عنوان کشور و ملتی که با اتکا به نیروی داخلی و ایمان به آرمان‌هایش تمام سختی‌ها را برای پیشرفت و توسعه تحمل می‌کند، نگاه می‌کنند و این نگاه دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است.

منبع:www.dastavardha.com


سه شنبه اول 11 1387
X